Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.nau.edu.ua:8080/handle/NAU/29431
Title: Автоматизація, дистанційне управління та надійність світлосигнальної системи сучасних аеродромів цивільної авіації
Authors: Ільєнко, С.С.
Keywords: автоматизація, ІСАО, автоматизована світлосигнальна система аеродромів, обладнання підсистем світлосигнальної системи аеродромів, радіо засоби, програмований логічний контролер, надійність.
Issue Date: 2016
Publisher: Наукоємні технології. – № 2 (30). – 2016. – С. 400-404.
Abstract: Один із шляхів підвищення рівня безпеки польотів повітряних суден цивільної авіації — це автоматизація категорованих по міжнародній класифікації світлосигнальних систем аеродромів. Автоматизація забезпечується дистанційним управлінням світлосигнального обладнання з отриманням необхідної сигналізації про роботу системи та її окремих елементів відповідно до міжнародної нормативно-технічної документації на тип обладнання. Рівень надійності обладнання, що належить до складу автоматизованих систем управління світлосигнальними системами аеродромів, впроваджується на рівні проектування та виробництва основними фірмами-виробниками такого обладнання та відповідно до норматив- но-технічної документації ІСАО. Проведений аналіз сучасних автоматизованих світлосигнальних систем аеродромів за допомогою програмованих логічних контролерів та управління за допомогою радіозасобів дав змогу визначити основні напрямки експлуатації світлосигнальних систем аеродромів та забезпечення безпеки польотів на аеродромах цивільної авіації.
URI: http://er.nau.edu.ua:8080/handle/NAU/29431
ISSN: 2075-0781
Appears in Collections:Наукові статті кафедри АЕМ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
10566-27428-1-SM.pdfСтаття845.9 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.