Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.nau.edu.ua:8080/handle/NAU/30254
Title: Керівник у трикутнику успіху вищого навчального закладу. Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу. Теоретичний та науково-методичний часопис «Вища освіта України». № 3, (додаток 2).
Authors: Полухін, Анатолій Васильович
Зарубінська, Ірина Борисівна
Keywords: Вища освіта, ВНЗ,трикутник успіху, кафедра, керівництво,лідерство, компетентність, харизма
Issue Date: 2013
Publisher: Інститут вищої освіти НАПН України.
Citation: У статі показано, що більшість проблем, які виникають у вищих навчальних закладах(далі ВНЗ) та у їх структурних підрозділах, зумовлена не лише існуючими об’єктивними причинами, які дійсно мають місце, а здебільшого - ефективністю функціонування відомого в менеджменті та званого трикутника успіху. Складовими цього стратегічно спрямованого трикутника є керівник, програма дій та команда, яка разом з керівником виконує зазначену програму. На прикладі кафедри ВНЗ досліджено, яким має бути її завідувач, як особистість, якими компетентнстями він повинен володіти, які здібності та схильності він повинен мати, у який спосіб здійснювати керівництво кафедрою.
Abstract: У статі показано, що більшість проблем, які виникають у вищих навчальних закладах(далі ВНЗ) та у їх структурних підрозділах, зумовлена не лише існуючими об’єктивними причинами, які дійсно мають місце, а здебільшого - ефективністю функціонування відомого в менеджменті та званого трикутника успіху. Складовими цього стратегічно спрямованого трикутника є керівник, програма дій та команда, яка разом з керівником виконує зазначену програму. На прикладі кафедри ВНЗ досліджено, яким має бути її завідувач, як особистість, якими компетентнстями він повинен володіти, які здібності та схильності він повинен мати, у який спосіб здійснювати керівництво кафедрою.
URI: http://er.nau.edu.ua:8080/handle/NAU/30254
Appears in Collections:Публікації у наукових виданнях кафедри КІТ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Полухін_Стаття_2013.PDFСтаття4.92 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.