Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/54234
Назва: Міжнародно-правові механізми захисту права власності в період окупації
Автори: Стрекотенко, Лілія Вадимівна
Ключові слова: дипломна робота
міжнародне право
право власності
захист права власності
Дата публікації: гру-2021
Видавництво: Національний авіаційний університет
Бібліографічний опис: Стрекотенко Л.В. Міжнародно-правові механізми захисту права власності в період окупації. - Дипломна робота на здобуття ступеня магістр спеціальності "Міжнародне право". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2021. - 90 с.
Короткий огляд (реферат): Одним із наслідків тимчасової окупації Російською Федерацією окремих частин Донецької, Луганської областей та Кримського півострову можна назвати незаконну експропріацію майна, такого, що входить в державну власність, так і майна юридичних та фізичних осіб України. Серед різнобічного порушення прав людини, порушення права власності на тимчасово окупованих територіях не стало виключенням. Чисельними є матеріальні втрати України, як держави: за підрахунками, втрати від тимчасової окупації Кримського півострову сягають $135 млрд, а від тимчасової окупації ОРДЛО — 375 млрд грн.. Тисячі громадян України були визнані внутрішньо переміщеними особами та були змушені покинути свої домівки в результаті обстрілів чи руйнування, а також в результаті насильницької незаконної експропріації їхнього житла. Український бізнес не залишився виключенням і також постраждав від незаконних рейдів «націоналізації» майна українських юридичних осіб. Враховуючи комплексне порушення норм міжнародного гуманітарного права та міжнародного права прав людини, для України важливим завданням залишається всебічне освітлення проблеми порушення права власності на тимчасово окупованих територіях на міжнародному рівні. Саме цьому, використовуючи інструменти міжнародного правосуддя, Україною була подана серія міждержавних спорів проти Російської Федерації у Європейський суд з прав людини, серед порушень РФ, також зафіксовані порушення статті 1 Першого протоколу до ЄКПЛ.
Опис: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету" . Керівник проекту: к.ю.н., Короткий Т.Р.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/54234
Розташовується у зібраннях:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри міжнародного права і порівняльного правознавства

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ФМВ_2021_293_Стрекотенко_Л_В.pdf665.78 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.