Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/64720
Назва: Розробка соціальної реклами для психологічної підтримки українців за кордоном
Автори: Чернишова, Єлизавета Дмитрівна
Ключові слова: кваліфікаційна робота
соціальна реклама
цільова аудиторія
соціальні мережі
стратегія
креативність
Дата публікації: 2024
Видавництво: Національний авіаційний університет
Бібліографічний опис: Чернишова Є. Д. Розробка соціальної реклами для психологічної підтримки українців за кордоном. - Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня бакалавр спеціальності "Журналістика", ОПП "Реклама і зв'язки з громадськістю" - Національний авіаційний університет. - Київ. 2024. - 62с.
Короткий огляд (реферат): Рекламні ролики соціальної спрямованості можуть допомогти у розповсюджені певних захисних та підтримуючих гасел, надавати впевненості у важкі часи та інформувати громадян про можливості і підтримку. Під час війни проблеми психологічної підтримки мають величезне значення. Цими питанням опікуються психологи, психотерапевти, науковці державні діячі тощо. Спеціалісти констатують, що під час війни психологічної підтримки потребують майже всі українці. І, якщо центри психологічної допомоги для українців в середині країни стали звичайним явищем, то, ті, хто виїхав і перебувають за кордоном, часто такої підтримки не мають, а мовчки страждають на «провину вцілілого».
Опис: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозитарію університету". Керівник кваліфікаційної роботи: кандидатка наук із державного управління Лашкіна М. Г.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/64720
Розташовується у зібраннях:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти студентів кафедри реклами і зв'язків з громадськістю

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ФМВ_2024_061_Чернишова Є.Д.pdfКваліфікаційна робота1.88 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.