Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/10335
Назва: Фізичне виховання і основи здорового способу життя студентів
Автори: Акімова, Валентина Олександрівна
Вржесневський, Іван Іванович
Вржеснєвська, Ганна Іванівна
Турчина, Наталія Ігорівна
Черняєв, Едуард Георгійович
Ключові слова: фізичне виховання студентів
здоровий спосіб життя
Дата публікації: 2011
Видавництво: Національний авіаційний університет, 2011
Бібліографічний опис: Фізичне виховання і основи здорового способу життя студентів : навчальний посібник для викладачів і студентів непрофільних ВНЗ / уклад.: Акімова В.О., Вржеснєвський І.І., Вржесневська Г.І., Турчина Н.І., Черняєв Е.Г. – К. : НАУ-друк, 2011. – 116 с.
Короткий огляд (реферат): Матеріал запропонований у посібнику відображає тенденцію цільового поєднання теоретичних відомостей, методологічних підходів і практичних рекомендацій для створення у сучасного студента усвідомленої позиції щодо відношення до індивідуальної фізичної підготовленості. Збалансована індивідуальна фізична підготовка студента розглядається як інтегральний компонент фізичного здоров'я і невід'ємна частина здорового способу життя людини.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/10335
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні комплекси кафедри фізичного виховання та спортивної підготовкиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.