Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/13240
Назва: Аналіз зміни показників рівня фізичної підготовленості майбутніх пілотів у процесі навчання у ВНЗ авіаційного профілю.
Автори: Орленко, Наталія Анатоліївна
Ключові слова: фізичне виховання
профессийно-прикладная физическая подготовка
майбутні пілоти
професійна діяльність
фізична підготовленість
Дата публікації: 2012
Видавництво: НПУ імені М.П.Драгоманова, 2012
Бібліографічний опис: НАУКОВИЙ ЧАСОПИС Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Серія № 15. “НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ /ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ/”36. наукових праць/ За ред. Г. М. Арзютова. - К.:Вид-во НПУ імені М.П.Драгоманова, 2012. - Випуск 26.
Серія/номер: Серія 15;Випуск 26
Короткий огляд (реферат): Розглянуто вплив професійно-прикладної фізичної підготовки майбутнього пілота у системному підході до професійної діяльності як невід’ємної складової формування загальної та професійної культури особистості, що має забезпечити підвищення працездатності, збереження і зміцнення здоров'я та сприяти продовженню активного довголіття людини.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/13240
Розташовується у зібраннях:Наукові роботи НПП, докторантів та аспірантів кафедри фізичного виховання та спортивної підготовкиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.