Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16294
Title: НДР №4-21-05 "Розробка рекомендацій з модернізації інженерного обладнання житлових будинків перших масових серій"
Authors: Онищук Г. І.
Дамаскін Б. С.
Агєєва Галина Миколаївна
Агеева Галина Николаевна
Agieieva Galyna
Батенко Г. А.
Саніна Т.П.
Никоненко В.К.
Ушакова, Т.І.
Кобеняк С. М.
Семенюк Олена
Keywords: житлові будинки
перші масові серії
інженерне обладнання
модернізація
реконструкція
Issue Date: 2001
Citation: Розробка рекомендацій з модернізації інженерного обладнання житлових будинків перших масових серій: звіт про НДР (заключний)/ Держ. наук.-дослід. та проектно-вишукув. ін-т "НДІпроектреконструкція". - Дог.№2-04-01; №ДР0101U007706. - К., 2001.
Abstract: Об’єкт дослідження – інженерне обладнання житлових будинків перших масових серій. Мета роботи – розробка типових (уніфікованих) рішень з модернізації інженерного обладнання з метою покращення житлових умов та зменшення обсягів споживання води, газу, теплової енергії, електроенергії, а також стимулювання мешканців до енергоресурсозбереження. Очікувані результати – застосування розроблених рішень дозволить підвищити ефективність проектування реконструкції житлових будинків перших масових серій, провести уніфікацію елементів, вузлів, технологічних прийомів і привести існуючі рішення до єдиної системи, яка гарантує забезпечення необхідного рівня надійності, високоякісних експлуатаційних властивостей, застосування сучасного обладнання і матеріалів та зниження витрат енергії та ресурсів.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16294
Appears in Collections:Анотований звіт НДР №2-04-01 (заключний)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2-04-01.pdfНДР 2-04-01190.52 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.