Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16566
Title: ФІЗИКО-ХІМІЧНА МЕХАНІКА ДОРОЖНЬО БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ . Лабораторний практикум для стедентів спеціальності 6.092100 "Автомобільні дороги та аеродроми"
Authors: Бєлятинський, Андрій Олександрович
Keywords: фізико-механічна механіка
нерудні матеріали
бітум
гнучкість герметика
розпад емульсії
Issue Date: 27-Oct-2010
Publisher: "НАУ-друк"
Citation: До роботи в лабораторії допускаються студенти, які вчили, засвоїли і успішно склали викладачеві техніки безпеки, про що зазначається у спеціальному журналі,де фіксується дата складання, підписи студента і викладача.
Description: Лабораторний практикум розроблено відповідно до вимог кредитно-модульної системи. Для модулів 1 і 2 розроблено чотири лабораторні роботи з різною кількістю окремих завдань.У модулі 1 необхідно виконати сім, а в модулі 2 - вісім завдань. Виконання кожної лабораторної роботи завершується перевіркою знань студентів за допомогою наведених запитань відповідно до окремих тем з дисципліни "Фізико-хімічна механіка дорожньо-будівельних матеріалів".Різна кількість завдань у кожній лабораторній роботі обумовлена актуальністю вивчення тем і необхідністю застосування матеріалів у будівництві автомобільних доріг і аеродромів.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16566
Appears in Collections:Методичні рекомендації, практикуми кафедри інфраструктури авіаційного транспортуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.