Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/17294
Title: СТВОРЕННЯ ЕФЕКТИВНИХ ТИПІВ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ РАМНИХ КОНСТРУКЦІЙ З НЕСУЧИМИ ЕЛЕМЕНТАМИ ЗМІННОГО ПЕРЕРІЗУ
Authors: Першаков, В.М.
Keywords: експериментально-теоретичне дослідження
проектування
удосконалювання методики розрахунку тришарнірних рам
форми перерізу ригелів і стояків піврам
Issue Date: 2015
Citation: Обґрунтування розрахункових схем навантажень і удосконалювання методики розрахунку тришарнірних рам для каркасних будівель за міцністю, жорсткістю і тріщиностійкістю з урахуванням деформованої схеми, геометричної і фізичної нелінійності, а також впливу прогинів ригелів і стояків під навантаженням проводили за програмним комплексом ЛІРА. Проведено вибір та обґрунтування ефективності складеної і суцільної піврам, класу бетону, форми перерізу ригелів і стояків піврам.
Description: Метою дисертації є експериментально-теоретичне дослідження, узагальнення та розвиток теоретичних положень при вирішенні науково-технічної проблеми проектування, розрахунків залізобетонних рам змінного таврового перерізу каркасів маломатеріаломістких будівель. Викладені особливості методів розрахунку, конструювання та експериментального дослідження тришарнірних залізобетонних рам.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/17294
Appears in Collections:Матеріали конференцій кафедри комп'ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортів та автошляхів

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Тези Першакова АЕРОПОРТИ.pdf110.04 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.