Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/20756
Title: Компетентність та компетенції студентів-майбутніх авіадиспетчерів щодо здоров'язбереження у професійній діяльності.
Authors: Оргєєва, Світлана Володимирівна
Keywords: авіадиспетчер
професіограма
професійно важливі якості
компетентність
здоров’язбережувальні компетенції
Issue Date: 2014
Publisher: Національний авіаційний університет, 2014
Citation: У статті розкриваються особливості професійної діяльності авіадиспетчера: професіограма, важливі професійні якості та їх значимість. Визначено основні компетенції щодо здоров'язбереження у майбутній професійній діяльності.
Abstract: Розробка нових вітчизняних стандартів вищої освіти, створення уніфікованих міжнародних професійних стандартів на основі компетентнісного підходу та актуальних освітніх програм, які базуються на відображенні якісних результатів освітнього та виробничого процесів шляхом визначення компетенцій, на думку вчених, забезпечить їх порівнянність з європейськими освітніми та кваліфікаційними системами, звернення вищої освіти до запитів економіки та ринків праці, а тим самим забезпечить і зміцнення позицій вищої освіти України в загальноєвропейському освітньому та дослідницькому просторі.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/20756
Appears in Collections:Наукові роботи НПП, докторантів та аспірантів кафедри фізичного виховання та спортивної підготовкиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.