Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/20859
Название: Компетентнісний підхід до фізичного виховання студентів-майбутніх авіафахівців.
Авторы: Оргєєва, Світлана Володимирівна
Ключевые слова: фізичне виховання
майбутні авіафахівці
Дата публикации: 20-мар-2014
Издательство: Національний авіаційний університет, 2014
Библиографическое описание: Актуальні проблеми вищої професійної освіти України : Матеріали ІІ Міжнародної науково-практичної конференції 20 березня 2014 р. / За заг. ред. Е.В. Лузік, О.М. Акмалдінової. – К. : НАУ, 2014. – С. 111.
Краткий осмотр (реферат): Підвищення якості освіти є актуальною проблемою сучасної України. Інтегрування освітньої системи до європейського освітнього простору визначило протиріччя між, звичним традиційним підходом до підготовки фахівців у вищій школі, суть якого полягає у формуванні знань, умінь і навичок, та принципово новими парадигмами вищої освіти CBE (Competence – basededucation), принципами Болонського процесу, основаними на формуванні у студентів певних компетенцій та діагностуванні рівня компетентностей фахівців-випускників ВНЗ як результату вищої освіти.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/20859
Располагается в коллекциях:Наукові роботи НПП, докторантів та аспірантів кафедри фізичного виховання та спортивної підготовкиВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.