Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/20859
Назва: Компетентнісний підхід до фізичного виховання студентів-майбутніх авіафахівців.
Автори: Оргєєва, Світлана Володимирівна
Ключові слова: фізичне виховання
майбутні авіафахівці
Дата публікації: 20-бер-2014
Видавництво: Національний авіаційний університет, 2014
Бібліографічний опис: Актуальні проблеми вищої професійної освіти України : Матеріали ІІ Міжнародної науково-практичної конференції 20 березня 2014 р. / За заг. ред. Е.В. Лузік, О.М. Акмалдінової. – К. : НАУ, 2014. – С. 111.
Короткий огляд (реферат): Підвищення якості освіти є актуальною проблемою сучасної України. Інтегрування освітньої системи до європейського освітнього простору визначило протиріччя між, звичним традиційним підходом до підготовки фахівців у вищій школі, суть якого полягає у формуванні знань, умінь і навичок, та принципово новими парадигмами вищої освіти CBE (Competence – basededucation), принципами Болонського процесу, основаними на формуванні у студентів певних компетенцій та діагностуванні рівня компетентностей фахівців-випускників ВНЗ як результату вищої освіти.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/20859
Розташовується у зібраннях:Наукові роботи НПП, докторантів та аспірантів кафедри фізичного виховання та спортивної підготовкиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.