Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/21080
Название: Критерії, показники та рівні сформованості підготовки студентів-майбутніх авіафахівців до особистого здоровязбереження у професійной діяльності
Авторы: Оргєєва, Світлана Володимирівна
Ключевые слова: готовність до здоров'язбереження
показники
майбутній авіафахівець
рівні сформованості
критерії
Дата публикации: 2014
Издательство: НПУ ім. М.П. Драгоманова, 2014
Библиографическое описание: УДК 656.7.071,13:613-057.87(045) Науковий часопис НПУ ім. М.П. Драгоманова : серія №15 : Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт) : зб. наукових праць / За ред. Г.М. Арзютова. – К. : Вид-во НПУ ім. М.П. Драгоманова, 2014. – Випуск 3 (46)14. – С. 62-67.
Серия/номер: Серія 15;
Краткий осмотр (реферат): Стаття присвячена визначенню основних критеріїв та рівнів сформованості готовності студентів-майбутніх авіафахівців до здоров'язбереження; обґрунтуванню їх показників для досягнення високих результатів у підвищенні рівня досліджуваного поняття на основі сутності структурних компонентів здоров'язбережувальної компетентності.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/21080
Располагается в коллекциях:Наукові роботи НПП, докторантів та аспірантів кафедри фізичного виховання та спортивної підготовкиВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.