Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/21080
Назва: Критерії, показники та рівні сформованості підготовки студентів-майбутніх авіафахівців до особистого здоровязбереження у професійной діяльності
Автори: Оргєєва, Світлана Володимирівна
Ключові слова: готовність до здоров'язбереження
показники
майбутній авіафахівець
рівні сформованості
критерії
Дата публікації: 2014
Видавництво: НПУ ім. М.П. Драгоманова, 2014
Бібліографічний опис: УДК 656.7.071,13:613-057.87(045) Науковий часопис НПУ ім. М.П. Драгоманова : серія №15 : Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт) : зб. наукових праць / За ред. Г.М. Арзютова. – К. : Вид-во НПУ ім. М.П. Драгоманова, 2014. – Випуск 3 (46)14. – С. 62-67.
Серія/номер: Серія 15;
Короткий огляд (реферат): Стаття присвячена визначенню основних критеріїв та рівнів сформованості готовності студентів-майбутніх авіафахівців до здоров'язбереження; обґрунтуванню їх показників для досягнення високих результатів у підвищенні рівня досліджуваного поняття на основі сутності структурних компонентів здоров'язбережувальної компетентності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/21080
Розташовується у зібраннях:Наукові роботи НПП, докторантів та аспірантів кафедри фізичного виховання та спортивної підготовкиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.