Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/29884
Title: Аналіз стану справ щодо проблем розвитку фізичної культури і спорту.
Authors: Орленко, Наталія Анатоліївна
Коротя, Володимир Владиславович
Keywords: показники якості
фізкультурно-спортивні послуги
соціальний стандарт
Issue Date: 16-Jun-2017
Publisher: Національний авіаційний університете, 2017
Citation: Фізичне виховання в контексті сучасної освіти: Матеріали XII міжнародної науково-методичної конференції. За заг. ред. І.І Вржеснєвського. – К.: НАУ, 2017. – С. 86-88.
Abstract: Під час дослідження робочою групою, утвореною наказом Мінмолодьспорту від 10 червня 2016 р. № 2320, стану справ щодо проблем розвитку фізичної культури і спорту в об’єднаних територіальних громадах в умовах децентралізації влади встановлено, що всі суб’єкти ФКіС, які діють в Україні відповідно до вимог статей 9-25 розділу ІІ Закону України «Про фізичну культуру і спорт», мають надавати споживачам фізкультурно-спортивні послуги відповідно договорів та нести відповідальність за якість наданих послуг. В ході аналізу показників якості надання фізкультурно-спортивних послуг, визначених в наказі Мінмолодьспорту від 28 березня 2013 р. № 1 «Про затвердження Державного соціального стандарту у сфері фізичної культури і спорту», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 5 квітня 2013 р. за № 559/23091, встановлено, що ці показники якості не визначають оцінку надання таких послуг. Показники якості встановлюють лише відсоток населення, охопленого масовими спортивними заходами та фізкультурно-оздоровчими заняттями за місцем проживання і в місцях масового відпочинку, а також кількість проведених спортивних і фізкультурно-оздоровчих заходів і кількість осіб, які отримали безоплатні послуги з ФКіС. Зазначеними показниками втіленні лише кількісні показники соціальних стандартів і мінімальних гарантій щодо забезпечення потреб людини в матеріальних та духовних благах, які необхідні також для формування фінансових ресурсів, що спрямовуються на їх реалізацію.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/29884
Appears in Collections:Наукові роботи НПП, докторантів та аспірантів кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Аналіз стану справ щодо проблем.....pdf288.98 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.