Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/35517
Title: Експериментальна перевірка результатів дослідження фізичної підготовленості майбутніх фахівців авіаційного профілю.
Authors: Орленко, Наталія Анатоліївна
Шип, Лілія Олександрівна
Коротя, Володимир Владиславович
Issue Date: 15-Jun-2018
Publisher: Національний авіаційний університет, 2018
Citation: Фізичне виховання в контексті сучасної освіти: Матеріали ХІІІ Міжнародної науково-методичної конференції. За заг. ред. І .І Вржеснєвського, В. П. Семененко. – К.: НАУ, 2018. – С.76-77.
Abstract: Згідно з навчальним планом навчання дисципліни «Фізичне виховання та психофізична підготовка» у майбутніх пілотів проводиться протягом усього періоду навчання і здійснюється у різноманітних формах, які доповнюють одна одну і являють собою єдиний процес фізичного виховання та професійно-прикладної фізичної підготовки (ППФП) майбутніх пілотів, що характеризується ступенем розвитку таких основних фізичних якостей, як: сила, витривалість, гнучкість, швидкість, спритність та координація.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/35517
Appears in Collections:Наукові роботи НПП, докторантів та аспірантів кафедри фізичного виховання та спортивної підготовкиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.