Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/35517
Название: Експериментальна перевірка результатів дослідження фізичної підготовленості майбутніх фахівців авіаційного профілю.
Авторы: Орленко, Наталія Анатоліївна
Шип, Лілія Олександрівна
Коротя, Володимир Владиславович
Дата публикации: 15-июн-2018
Издательство: Національний авіаційний університет, 2018
Библиографическое описание: Фізичне виховання в контексті сучасної освіти: Матеріали ХІІІ Міжнародної науково-методичної конференції. За заг. ред. І .І Вржеснєвського, В. П. Семененко. – К.: НАУ, 2018. – С.76-77.
Краткий осмотр (реферат): Згідно з навчальним планом навчання дисципліни «Фізичне виховання та психофізична підготовка» у майбутніх пілотів проводиться протягом усього періоду навчання і здійснюється у різноманітних формах, які доповнюють одна одну і являють собою єдиний процес фізичного виховання та професійно-прикладної фізичної підготовки (ППФП) майбутніх пілотів, що характеризується ступенем розвитку таких основних фізичних якостей, як: сила, витривалість, гнучкість, швидкість, спритність та координація.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/35517
Располагается в коллекциях:Наукові роботи НПП, докторантів та аспірантів кафедри фізичного виховання та спортивної підготовкиВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.