Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/35517
Назва: Експериментальна перевірка результатів дослідження фізичної підготовленості майбутніх фахівців авіаційного профілю.
Автори: Орленко, Наталія Анатоліївна
Шип, Лілія Олександрівна
Коротя, Володимир Владиславович
Дата публікації: 15-чер-2018
Видавництво: Національний авіаційний університет, 2018
Бібліографічний опис: Фізичне виховання в контексті сучасної освіти: Матеріали ХІІІ Міжнародної науково-методичної конференції. За заг. ред. І .І Вржеснєвського, В. П. Семененко. – К.: НАУ, 2018. – С.76-77.
Короткий огляд (реферат): Згідно з навчальним планом навчання дисципліни «Фізичне виховання та психофізична підготовка» у майбутніх пілотів проводиться протягом усього періоду навчання і здійснюється у різноманітних формах, які доповнюють одна одну і являють собою єдиний процес фізичного виховання та професійно-прикладної фізичної підготовки (ППФП) майбутніх пілотів, що характеризується ступенем розвитку таких основних фізичних якостей, як: сила, витривалість, гнучкість, швидкість, спритність та координація.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/35517
Розташовується у зібраннях:Наукові роботи НПП, докторантів та аспірантів кафедри фізичного виховання та спортивної підготовкиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.