Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/38566
Title: Методичні рекомендації до виконання контрольної роботи з навчальної дисципліни "Мікробіологія біологічних агентів"
Authors: Ястремська, Лариса Сергіївна
Дражнікова, Анна Вікторівна
Keywords: контрольна робота
мікробіологія біологічних агентів
біотехнологія
Issue Date: 2018
Publisher: НАУ
Citation: Ястремська, Л.С. Методичні рекомендації до виконання контрольної роботи з навчальної дисципліни "Мікробіологія біологічних агентів" [Електронний ресурс] / Л.С. Ястремська, А.В. Дражнікова; НАУ, каф. біотехнології. - К.: НАУ, 2018. - 1 файл.
Abstract: Основою навчального процесу навчання є самостійна робота студентів. Згідно з навчальним планом дисципліни, студенти виконують письмове практичне контрольне завдання. Тобто передбачається опрацювання навчального матеріалу за літературними джерелами з письмовим виконанням практичних контрольних робіт. Контрольна робота повинна бути результатом та підсумком систематичної самостійної роботи, свідченням засвоєння студентом навчального матеріалу. Вона розглядається як обов’язковий мінімум опрацювання навчального матеріалу дисципліни. Її мета – закріплення теоретичних та практичних основ дисципліни, оволодіння є розширення та поглиблення знань студентів з питань мікробіології та біотехнології, необхідних для розроблення нових технологій виробництва біологічно активних речовин мікробного походження.
Description: Методичні рекомендації до виконання контрольної роботи
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/38566
Appears in Collections:Навчально-методичні матеріали співробітників кафедри біотехнології

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
МБА _МР_КРз.pdf340.9 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.