Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39284
Title: Європейський досвід будівництва фонтанів в контексті історичного розвитку
Authors: Церковна Оксана Георгіївна
Вороніна Анна Олександрівна
Keywords: фонтани
міське середовище
історичний розвиток
Issue Date: 11-Apr-2019
Publisher: Харків: ХНУБА
Citation: Церковна О.Г. Європейський досвід будівництва фонтанів в контексті історичного розвитку / О.Г. Церковна, А.О. Вороніна // Тези доповідей ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні технології в архітектурі і дизайні», 11 - 12 квітень, 2019 - Харків: ХНУБА URL: http://www.itad.com.ua/gallery/%D1%82%D0%B5%D0%B7%D0%B82019.pdf
Abstract: Дослідження історичного розвитку споруд в міському середовищі на прикладах країн Європи з кліматичними умовами аналогічними Україні, а також філософський світогляд у Всесвітню історію технологій водопостачання, санітарії, стічних вод та зливових вод - дозолить виділити основні етапи формування фонтанів, що в подальшому сприятиму розробленню рекомендацій щодо їх містобудівного проектування з урахуванням екологічних та художньо-естетичних чинників.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39284
Appears in Collections:Наукові статті, тези доповідей студентів та аспірантів кафедри архітектури та просторового плануванняItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.