Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39340
Title: Фонтани – як специфічні споруди що адаптують міське середовище до теплового стресу
Authors: Церковна Оксана Георгіївна
Tserkovna Oksana
Вороніна Анна Олександрівна
Voronina Anna
Keywords: фонтани
міське середовище
зміни клімату
тепловий стрес
адаптація міста
реголювання клімату
Issue Date: 21-Nov-2018
Publisher: К.: НАУ
Citation: Церковна О.Г. Фонтани – як специфічні споруди що адаптують міське середовище до теплового стресу / О.Г Церковна, А.О. Вороніна.// АРХІТЕКТУРА ТА ЕКОЛОГІЯ: Матеріали ІХ Міжнародної науково-практичної конференції (м.Київ, 30 жовтня – 1 листопада 2018 року). – К.: НАУ, 2018. – С. 145 – 146. URL: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/37206
Abstract: Основний потенційний негативний наслідок зміни клімату, що виявляється в містах країни - вразливість до теплового стресу. При розробці плану адаптації міста до теплового стресу значна частка заходів має бути спрямована на зниження вразливості до цього негативного наслідку. Використання водних об’єктів та будівництво фонтанів – є одним із будівельно-архітектурних та інженерно-технічні заходів з адоптації урбанізованого міського середовища до теплового стресу.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39340
Appears in Collections:Наукові статті, тези доповідей студентів та аспірантів кафедри архітектури та просторового плануванняItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.