Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39349
Title: Естетичне формотворення елементів фонтанів міського середовища на основі комплексного підходу
Authors: Церковна Оксана Георгіївна
Keywords: фонтани
здорова архітектура
елемент гідропластіки
елемент ландшафту
Issue Date: 12-Apr-2017
Publisher: К.: НАУ
Citation: Церковна О.Г. Естетичне формотворення елементів фонтанів міського середовища на основі комплексного підходу/ Церковна О.Г.// Науково – технічна конференція студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених «Інноваційні технології» 12 – 13 квітня 2017 р.: тези доповідей. - К.: НАУ 2017 – С. 67.
Abstract: Останнім часом багато наукових дослідження присвячені еко-архітектурі, але зовсім необґрунтовано було забуто таке визначення, як Здорова архітектура. То чи не фонтани являються її яскравим прикладом? Нормативні документи для визначення фонтанів, як об'єктів дизайну відсутні. Час, простір, колір, звук, світло, ознаки та якості форми, характер і властивості форми - це стимули середовища, що народжують естетичну реакцію. Визначені основні естетичні фактори, що визначають композицію фонтану. В результаті дослідження розроблена класифікація зовнішнього і внутрішнього простору фонтанів, що поліпшує розуміння фонтанів в міському середовищі. Порушено питання про необхідність розробки методичного керівництва з дизайнерського проектування фонтанів з обліком естетичних факторів та урахуванням естетичних параметрів. Актуалізовано питання про невідповідність фонтанів, такому визначенню, як малі архітектурні форми (МАФ).
Description: 1. Церковна О.Г. Аналіз державних будівельних норм України, що регламентують проектування, будівництво та експлуатацію фонтанів/Церковна О.Г.//Будівельне виробництво: міжвідомчий науково-технічний збірник (технічні науки) – К.: КНУБА, №62/1/2017 – С. 100-107. 2. Дэй К. Места, где обитает душа: Архитектура и среда как лечебное средство / Пер. с англ. В.Л. Глазычева. - М.: Издательство "Ладья", 2000 - 280 с: ил. ISBN 5-7068-0122-3 3. Церковна О.Г. Класифікація фонтанів в ландшафтному, архітектурному дизайні, а також в дизайні інтер'єрів/Церковная О.Г.// Тези доповідей VIII Міжнародної науково-практичної конференції «Архітектура та Екологія» - К.: НАУ 2016 4. Церковна О.Г. Класифікація фонтанів за естетичними параметрами/Церковна О.Г.//Тези доповідей на ІІ Міжнародної науково-технічної конференції «Ефективні технології в будівництві» - К.: КНУБА 2017 – С. 62-63
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39349
Appears in Collections:Наукові статті, тези доповідей студентів та аспірантів кафедри архітектури та просторового плануванняItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.