Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39820
Title: Політичний вимір відносин України з ЄС крізь призму польських ЗМІ (2011 р.)
Other Titles: Political measurement of relations of Ukraine – EU through the prisim of Polish media (2011)
Authors: Дерев’янко, Ігор Петрович
Keywords: Україна
ЄС
Угода про асоціацію між ЄС та Україною
Євроінтеграція
польські ЗМІ
Issue Date: 2018
Publisher: Київ: Українська Асоціація Викладачів і Дослідників Європейської Інтеграції
Citation: Дерев’янко І. П. Політичний вимір відносин України з ЄС крізь призму польських ЗМІ (2011 р.) Європейські інтеграційні процеси у ХХІ століття: ключові тенденції, основні виклики та нові можливості: Збірник матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції (м. Київ, 26–27 березня 2018 р.). – Київ: Українська Асоціація Викладачів і Дослідників Європейської Інтеграції. – 2018. – С. 138–148.
Abstract: У статті розглянуто ключові напрями розвитку відносин між Україною та ЄС. Визначено позиції якісних друкованих видань Польщі щодо взаємодії Україна – ЄС у 2011 р. Встановлено, що євроінтеграційна політика України більшою мірою залежить від її ефективної внутрішньої політики і від ступеня політичного взаєморозуміння з ЄС. Політичний діалог між Києвом і Брюсселем у 2011 р. був сфокусований на субстанціональних напрямах, що передбачали підписання Угоди про асоціацію, створення поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі, лібералізацію візового режиму та розвиток співробітництва в енергетичній сфері.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39820
Appears in Collections:Тези конференцій кафедри міжнародних відносин, інформації та регіональних студійItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.