Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41969
Title: Авторська варіація часопростору в поемі Гарта Крейна «Міст»
Authors: Колісниченко, Анна Віталіївна
Keywords: часопростір
циклічність
вічноприсутність
сакральність
Issue Date: 2019
Citation: Колісниченко А. В. Авторська варіація часопростору в поемі Гарта Крейна «Міст» / А. В. Колісниченко // Національна ідентичність в мові і культурі: збірник наукових праць / за заг. ред. А. Г. Гудманяна, О. Г. Шостак. – К.: Талком, 2019. – С. 61-64.
Abstract: Американська письменниця й критик Женевьєва Вачутка (Genevieve Wachutka) у одній зі своїх розвідок зазначила, що Гарт Крейн сприймає життя як циклічний процес без обмежень у часі й просторі, тому і в поемі він «переплітає американські міфи циклічно, демонструючи досвід попередніх поколінь». У Гарта Крейна в поемі «Міст», дійсно, особливе представлення часопростору, адже сам міст поєднує час і простір, і навіть форма його арки напівциклічна, що сигналізує про «рух» не лише вздовж горизонталі крізь минуле, сучасне й майбутнє, але міст пронизує й вертикаль: низ (метро), середина (земля) та верх (небо) (наприклад, чайка – рух вгору, безумець – вниз, літак – вгору, метро – вниз і т. д.).
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41969
Appears in Collections:Національна ідентичність в мові і культурі. XII Міжнародна конференціяItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.