Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/42980
Название: Причинно-наслідковий аналіз втрат нафтопродуктів. Сучасний стан і перспективи вирішення
Авторы: Бойченко, Сергій Валерійович
Калмикова, Наталія Григорівна
Ключевые слова: нафтопродукти
втрати палива
випаровування бензинів
величина втрат
кількісна оцінка втрат нафтопродуктів
резервуари
Дата публикации: 18-мая-2020
Библиографическое описание: Бойченко С. В., Калмикова Н. Г. Причинно-наслідковий аналіз втрат нафтопродуктів. Сучасний стан і перспективи вирішення // Матеріали десятої мiжнародної науково-технічної конференції «Поступ в нафтогазопереробній та нафтохімічній промисловості». - Львів, 2020.- С. 32-36.
Краткий осмотр (реферат): Підвищення ефективності використання моторних палив на сьогодні є одним із найреальніших напрямів вирішення енергетичних і екологічних проблем водночас[1]. Сучасний стан ефективності використання ПЕР в Україні, внаслідок втрат нафтопродуктів не відповідає вимогам сучасного світу. Сьогодні 40 % нафти виливається у море під час аварій танкерів, 27 % – при перекачці по нафтопродуктопроводам, 16 % складають втрати при зберіганні[1].Значною частиною цих втрат є втрати від випаровування при проведенні різних технологічних операцій, а саме: транспортуванні, зберіганні, перекачуванні, застосуванні тощо. Світові статистичні дані вказують на те, що загальні втрати нафти та нафтопродуктів від випаровування коливаються у межах 0,5-1,7 % від загального об'єму переробленої сировини, тоді як в Україні їх величина суттєво більша і становить 3-7 %[2]. Так, за оцінками спеціалістів, лише через усунення втрат нафтопродуктів можна отримати до 20% усієї економії паливно-енергетичних ресурсів [3].
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/42980
Располагается в коллекциях:Наукові статті кафедри хімії і хімічної технології

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
apgip-10-abstracts-32-36.pdf341.54 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.