Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/43221
Title: Концептуальне осмислення асиметрії міжнародних відносин
Other Titles: Conceptual understanding of the asymmetry of international relations
Authors: Дерев’янко, Ігор Петрович
Keywords: асиметрія
міжнародні відносини
темпи інновацій
симетрія
міжнародна система
Issue Date: 2020
Publisher: Видавництво Київського національного університету культури і мистецтв
Citation: Дерев’янко І. П. Концептуальне осмислення асиметрії міжнародних відносин / І. П. Дерев’янко // Україна і світ: теоретичні та практичні аспекти діяльності у сфері міжнародних відносин: Матеріали міжнародної науково-практичної конференції, 8 – 9 квітня 2020 р. – К.: КНУКіМ, 2020. – С. 49–53.
Abstract: Для розуміння концепції асиметрії слід усвідомити, що підходи, засновані на матеріальних ресурсах, не враховують можливості, необхідні для перетворення матеріального потенціалу в політичні дії. Асиметрія, будучи продуктом розвитку матеріального світу, зазвичай обумовлена відмінностями в розмірах, конкурентних позиціях або змісті і характері ресурсів. Але вона не обмежується тільки різницею в розмірах між акторами. При визначенні асиметрії важливо враховувати моральні, психологічні, ідеологічні характеристики, які носять лише якісний характер і як правило не піддаються дихотомічним кількісним оцінкам. Також можуть існувати відмінності в інвестиційному кліматі, в міжнародному досвіді, темпах інновацій.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/43221
Appears in Collections:Тези конференцій кафедри міжнародних відносин, інформації та регіональних студійItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.