Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/43345
Назва: Заняття в тренажерному залі – крок до схуднення
Автори: Іванченко, Д.В.
Ключові слова: тренажерний зал
схуднення
Дата публікації: кві-2020
Видавництво: Національний авіаційний університет
Бібліографічний опис: Іванченко, Д.В. Заняття в тренажерному залі – крок до схуднення // Політ. Сучасні проблеми науки. Гуманітарні науки: тези доповідей ХХ Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених: [у 2-х т.]. – Т. 2 (м. Київ, 1-3 квітня 2020 р.) / [ред. кол.: В.М. Ісаєнко та ін.]; Національний авіаційний університет. – К.: НАУ, 2020. – С. 293-294.
Серія/номер: Фізичне виховання в умовах сучасності;том 2
Короткий огляд (реферат): Фізичний розвиток людини є показником її фізичного здоров’я та фізичної підготовленості її організму. До показників рівня фізичного здоров’я належать такі як: частота серцевих скорочень, величина артеріального тиску, життєва ємкість легень, м’язова сила кисті, зріст маси тіла. До показників же фізичної підготовленості організму відносять: витривалість, м’язову силу, швидкість рухів, гнучкість, рівновагу та координацію рухів. Схуднення – найпоширеніша мета для жіночої половини людей, що займаються в тренажерному залі, хоча нерідко це становить інтерес і для сильної статі. Слід зазначити, що для людей з різним рівнем надлишкової ваги ефективні різні методи схуднення. При цьому тренування для схуднення – один з ключових методів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/43345
Розташовується у зібраннях:Наукові роботи студентів кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ЗАНЯТТЯ В ТРЕНАЖЕРНОМУ ЗАЛІ – КРОК ДО СХУДНЕННЯ.pdf457.16 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.