Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/47016
Title: Моделювання ринку нафтопродуктів в Україні
Authors: Касіротська, Катерина Олександрівна
Keywords: дипломна робота
економіка
моделювання
нафтопродукт
аналіз
інформація
оцінка
Issue Date: Dec-2020
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Касіротська К. О. Моделювання ринку нафтопродуктів в Україні : кваліф. робота випускника освітн. рівня бакалавр: спец. 051 – Економіка / К. О. Касіротська ; НАУ. – Київ, 2020. – 103 с.
Abstract: Нафтогазова галузь України характеризується високим ступенем монополізації, недостатньою прозорістю і недосконалою організаційною структурою управління, недостатньо розвиненою конкуренцією. Їй характерна вертикальна інтеграція, в якій беруть участь великі компанії, велика частина акцій яких належить державі. В умовах української економіки олігополія істотно впливає на розвиток країни. Це особливо актуально в сучасний кризовий час, коли відбувається перерозподіл власності, скорочення гравців на ринку, різні злиття і поглинання. Крім того, погіршує стан нафтопереробної галузі України і те, що переробка нафти і виробництво нафтопродуктів здійснюється на нафтопереробних заводах, але багато з них морально «застарілі» і відстають від Європи за технологічними рівнями. Нафтогазовий комплекс-одна з найважливіших складових паливно-енергетичної бази України. Стратегія його розвитку визначає особливості нафтогазової галузі та прогнозні показники, а також систему взаємопов'язаності рішень щодо підвищення енергетичної незалежності та безпеки держави, імпортно-експортної політики та можливостей нафтогазовидобувної галузі.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора від 29.12.2020 р. №580/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозиторії НАУ". Керівник проекту: проф., д. е. н. Касьянова Н.В.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/47016
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри економічної кібернетики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФЕБА_2020_051_КасіротськаКО.pdfМагістерська робота3.52 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.