Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/47060
Title: Удосконалення бізнес-моделей організацій під впливом цифрових технологій
Authors: Рекачинська, Катерина Вікторівна
Keywords: дипломна робота
бізнес-модель
підприємство
ризики
технології
інформація
аналіз
Issue Date: Dec-2020
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Рекачинська К. В. Удосконалення бізнес-моделей організацій під впливом цифрових технологій: кваліф. робота випускника освітн. рівня бакалавр: спец. 051 – Економіка / К. В. Рекачинська; НАУ. – Київ, 2020. – 103 с.
Abstract: Динаміка розвитку сучасних компаній та корпорацій досить явно відображає важливість врахування цифрових технологій у формуванні стратегії розвитку підприємства. Крім того, досить часто змін вимагає не лише стратегія та методи управління організацією, але й сама бізнес-модель. У більшості сфер адаптація бізнес-моделі організації під вимоги сучасних цифрових технологій є не лише рекомендацією та засобом підвищення ефективності функціонування, але й необхідною умовою «виживання» на ринку. Як показала практика карантинних заходів у 2020р. у зв’язку з коронавірусною інфекцією, використання цифрових технологій дозволяє підприємствам ефективно підтримувати постачання та збутову діяльність, організовувати дистанційну роботу співробітників. Для одних організацій це стало справжнім ударом та призвело до ліквідації, іншим же дозволило підвищити свою ефективність та перейти на якісно новий рівень функціонування. Таким чином, адаптація бізнес-моделі підприємства під сучасні умови цифрових технологія дозволяє не лише пристосовуватися до змін у навколишньому середовищі, але й забезпечувати розвиток організації.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора від 29.12.2020 р. №580/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозиторії НАУ". Керівник проекту: к.е.н., доц. Іванченко Надія Олександрівна
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/47060
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри економічної кібернетики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФЕБА_2021_051_РекачинськаКВ.pdfМагістерська робота3.71 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.