Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/47066
Title: Методи та моделі побудови успішного Sturtup
Authors: Сідлецька, Аліна Олександрівна
Keywords: дипломна робота
економіка
Sturtup
бізнес
технології
ризики
оцінка
моделі
Методи
Issue Date: Dec-2020
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Сідлецька А. О. Методи та моделі побудови успішного Sturtup : кваліф. робота випускника освітн. рівня бакалавр: спец. 051 – Економіка / А. О. Сідлецька; НАУ. – Київ, 2020. – 104 с.
Abstract: Стартапи виступають потужним двигуном розвитку бізнесу. Це пояснюється тим, що саме діяльність стартапів, як інноваційних компаній, стимулює виникнення нового промислового виробництва і на практиці вносить зміни в пріоритети прикладних досліджень і розробок. Актуальність дипломної роботи полягає в тому, що завдяки розвитку інформаційних технологій стартапи знаходять все більшого поширення по всьому світу. Слід зазначити, що у світовій економіці місце успішних стартапів досить високе і почесне. У 21-му столітті здатність країни розвивати новітні напрями і спрямовувати їх в інноваційні технології, перетворюючи прості ідеї в успішний, стійкий бізнес, що приносить дохід і високоякісні робочі місця, має першорядне значення для розвитку країни та якості життя. Так, на ринках країн Великої сімки активно створюються венчурні інвестиційні фонди і «бізнесінкубатори», які спрямовані на фінансування й підтримку нових проектів з метою капіталізації доходів. Не є винятком і Україна. Саме тому дана тема є досить актуальною і для нашої країни.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора від 29.12.2020 р. №580/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозиторії НАУ". Керівник проекту: к.е.н., Подскребко Олександр Сергійович
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/47066
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти магістерського рівня

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФЕБА_2020_051_СідлецькаАО.pdfМагістерська робота3.21 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.