Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/48749
Title: Система автентифікації складових мікросервісної архітектури під час їх взаємодії
Authors: Поліщук, Андрій Олександрович
Keywords: дипломна робота
автентифіація
мікросервісна архітектура
кіберзагрози
валідація
програмний продукт
Issue Date: Dec-2020
Publisher: Національний авіаційний університет
Abstract: У зв’язку з постійним розширення функцій та постійним збільшенням систем складності та навантаження на систему, з’явилася необхідність у нових підходах до проектування та розробки інформаційних систем для задоволення потреб користувачів. Для цього почали використовувати розподілені системи з горизонтальним розширенням, що призвело до створення нового підходу мікросевісної архітектури. За даними експертного дослідження, оскільки компанії приносять більше бізнес-функцій через Інтернет-ініціативи, використання мікросервісної архітектури стає популярним, згідно з опитуванням 354 підприємств. А саме, з опитаних вже 63% перейшли і активно використовують її у своїх програмних продуктах. Зворотною стороною швидкого розповсюдження новітніх технологій є щоденно зростаюча кількість кіберзагроз та складність кібератак, що вимагає прискіпливої уваги до вдосконалення існуючих методів протидії ним та створення нових розробок.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора від 29.12.2020 р. №580/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозиторії НАУ" . Керівник проекту: доцент, к.т.н., Дубчак О.В.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/48749
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри комп’ютеризованих систем захисту інформації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФККПІ_2020_125_ПоліщукАО.pdf2.95 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.