Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/48770
Title: Програмний модуль відслідковування помилок у високонавантажених веб додатках
Authors: Сташевський, Данило Сергійович
Keywords: дипломна робота
програмний модуль
веб додатки
програмне забезпечення
Javascript
інтерфейс
Issue Date: Dec-2020
Publisher: Національний авіаційний університет
Abstract: Враховуючи стрімкий розвиток інформаційних технологій та розробку високонавантажених веб-додатків, у зв’язку з великими об’ємами кодової бази постає потреба у відслідковуванні помилок у високонавантажених веб-додатках. Оскільки велика кількість веб-додатків написані на мові програмування Javascript, у цій мові програмування вже є деякі інструменти для відслідковування помилок. Проте, коли розміри веб-додатку починають збільшуватися, відслідковувати усі помилки та аналізувати їх дуже важко. Слід пам’ятати, що помилки можуть бути різними, від звичайних помилок які порушують цілісність інтерфейсу, до вразливостей у системі безпеки веб-додатку. Тому можна сказати, що механізм для вчасного та якісного відслідковування помилок, на сьогоднішній день – це необхідна річ у будь-якому веб-додатку. Проаналізувавши існуючі рішення для відслідковування помилок у високонавантажених веб-додатках, можна дійти до висновку, що на сьогоднішній день існує лише два рішення які більш-менш задовольняють потреби відслідковування помилок. Проте навіть, ці два рішення мають свої недоліки. Адже у дипломній роботі будуть сформовані певні критерії для програмного модулю відслідковування помилок у високонавантажених веб-додатках.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора від 29.12.2020 р. №580/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозиторії НАУ" . Керівник проекту: доцент, к.т.н., Ільєнко А.В.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/48770
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри комп’ютеризованих систем захисту інформації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФККПІ_2020_125_СташевськийДС.pdf1.26 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.