Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/48836
Title: Удосконалений модуль багатофакторної аутентифікації на базі NGFW компанії
Authors: Мервінський, Ілля Олексійович
Keywords: дипломна робота
аутентифіація
захист інформації
несанкціонований доступ
загрози
програмний продукт
Issue Date: Dec-2020
Publisher: Національний авіаційний університет
Abstract: На сьогодення захист інформації, носів та систем є однією з основних складових, але методів не так багато і основними проблемами становить не тільки інстальовані віруси чи шифратори, а й крадіжка персональних паролей або їх зчитування за допомогою спеціальних систем, враховуючи людський фактор коли може людина проговоритись, пароль може основуватись на персональних даних або просто десь записаний. Тому необхідні додаткові методи аутентифікації, не тільки для випадків втрати паролю або його скомпрементування, а також як альтернативний метод авторизації, якщо забутий основний пароль. Дані методи становляться дуже популярними на сьогодення, коли велика кількість людей працює вдома.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора від 29.12.2020 р. №580/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозиторії НАУ" . Керівник проекту: доцент, к.т.н. Гулак Н.К.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/48836
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри комп’ютеризованих систем захисту інформації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФККПІ_2020_125з_МервінськийІО.pdf3.59 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.