Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/48837
Title: Система моніторингу мережі на наявність вразливого програмного забезпечення
Authors: Пазюк, Максим Сергійович
Keywords: дипломна робота
моніторинг мережі
вразливості
інформаційна безпека
програмний продукт
мережа
Issue Date: Dec-2020
Publisher: Національний авіаційний університет
Abstract: Пандемія COVID-19 кардинально змінила нашу реальність та вплинула на те як влаштований сучасний бізнес. Віддалена робота пропонується компаніями, коли це можливо - повністю або частково, передаючи домашній офіс підрядникам, які можуть собі це дозволити. По мірі зростання кількості компаній що пропонують віддалену роботу, збільшуються і ризики пов’язані з підтримкою мережевої інфраструктури необхідної для ефективної віддаленої роботи. Перед системними адміністраторами постає задача підтримки актуальності програмного та апаратного забезпечення, та швидкого реагування на появу вразливостей в ньому. Для найбільш ефективного вирішення задач захисту мережі необхідний постійний моніторинг програмного забезпечення та швидке реагування на знаходження нових вразливостей. Часто перед фахівцями компаній для підвищення ефективності вирішення завдань захисту інформації виникає питання про автоматизацію сканування мережі. Проте зараз не існує відповідних засобів, які можна було би швидко розгорнути та відразу ж задіяти без потреби у глибокому аналізі налаштувань та конфігурування.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора від 29.12.2020 р. №580/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозиторії НАУ" . Керівник проекту: доцент, к.т.н. Єгоров С. В.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/48837
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри комп’ютеризованих систем захисту інформації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФККПІ_2020_125з_ПазюкМС.pdf2.08 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.