Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/48914
Title: Засоби та механізми захисту даних користувачів у веб-застосунках
Authors: Рой, Анастасія Володимирівна
Keywords: дипломна робота
захист інформації
сервіси
акаунт
веб-застосунки
мережа Інтернет
Issue Date: Dec-2020
Publisher: Національний авіаційний університет
Abstract: На сьогоднішній день кількість інформації, яка циркулює у мережі Інтернет, є незліченною. Технології та вартість утримання сайтів стали більш доступними, що дозволило кількості веб-сайтів та веб-застосунків швидко зрости. За даними ресурсу internet live stats наразі в Інтернеті існує більше ніж 1,7 мілліарда унікальних веб-сайтів та 4,5 мілліарда унікальних користувачів та ця кількість тільки зростає. Інформація цих користувачів циркулює в мережі кожної секунди і може включати як чисто технічну інформацію, яка не має ніякого сенсу, так і чутливу інформацію, витік якої може бути використаний для завдання шкоди користувачеві. Така чутлива інформація може включати дані кредитних карток, які використовуються для оплати послуг в Інтернеті, адреса проживання, паролі та інше. Навіть така на перший погляд без загрозлива інформація як пошукові запити на інтернет-магазинах може бути використана проти користувача або для збору іншої, більш чутливої інформації. За даними ресурсу have I been pwned в вільному доступі наразі перебуває 135 мільйонів аккаунтів, тобто пар логін та пароль, які були отримані через недостатній захист даних веб-застосунками, які обробляли ці дані.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора від 29.12.2020 р. №580/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозиторії НАУ" . Керівник проекту: д.т.н., професор Пархоменко І.І.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/48914
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри комп’ютеризованих систем захисту інформації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФККПІ_2020_125з_РойАВ.pdf978.8 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.