Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51725
Title: Моделювання структури інвестиційного портфеля
Authors: Арасланова, Олена Юріївна
Keywords: дипломна робота
моделювання
стратегія
інвестиція
кредит
економіка
бізнес
Issue Date: Jun-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Арасланова О.Ю. Моделювання структури інвестиційного портфеля: кваліф. робота випускника освітн. рівня бакалавр: спец. 051 – Економіка / О. Ю. Арасланова; НАУ. – Київ, 2021. – 84 с.
Abstract: На сучасному етапі розвитку економіки одним із перспективних напрямів економічної та фінансової діяльності підприємств, держави та фізичних осіб є інвестиційна діяльність. Інвестиції стосуються найглибших основ економічної діяльності, що визначають процес економічного зростання в цілому. Створення оптимального портфеля та вибір стратегії управління вважають однією з основних проблем у теорії інвестицій на даний момент. У сучасній ситуації інвестиції є найважливішим засобом забезпечення виходу країн зі стану економічної кризи, здійснення структурних змін у національній економіці, впровадження сучасного технологічного прогресу, покращення показників якості економічної діяльності на мікро- та макрорівні. У зв’язку з пандемією COVID-19, відбувся стрімкий обвал на світових ринках, в тому числі і фондовому. Основною є проблема прогнозування майбутніх перспектив ринку цінних паперів світу.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора від 29.12.2020 р. №580/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозиторії НАУ". Керівник проекту: к.е.н., доцент Густера О. М.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51725
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти бакалаврського рівня

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФЕБА_2021_Арасланова.docxДипломна робота7.2 MBMicrosoft Word XMLView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.