Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51729
Title: Прийняття фінансових рішень в умовах ризику та невизначеності
Authors: Макодзеба, Діана Олегівна
Keywords: дипломна робота
підприємство
ризик
невизначеність
методи
персонал
бізнес
Issue Date: Jun-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Макодзеба Д. О. Прийняття фінансових рішень в умовах ризику та невизначеності: кваліф. робота випускника освітн. рівня бакалавр: спец. 051 – Економіка /Д.О. Макодзеба; НАУ. – Київ, 2021. – 84 с.
Abstract: У кожній підприємницькій діяльності одна з найважливіших проблем, яка постає перед організацією – обґрунтоване прийняття фінансових рішень в умовах ризику та невизначеності. В умовах жорстокої конкурентної боротьби, ризик стає найважливішою складовою частиною управління діяльності та набуває самостійне теоретичне та прикладне значення. Ризик - це ситуація, при якій результати рішення та їх ймовірність виникнення є відомими особі, що приймає рішення, а невизначеність - ситуація, коли така інформація недоступна для того, хто приймає рішення. Дослідження щодо прийняття рішень в умовах ризику та невизначеності мають два широкі потоки: нормативний та описовий. Нормативні дослідження моделюють, як слід приймати рішення в умовах ризику та невизначеності, тоді як описові дослідження вивчають, як насправді приймаються рішення в умовах ризику та невизначеності. Описові дослідження виявили слабкі сторони деяких нормативних моделей у описі суджень та прийняття рішень людей і змусили створити більш складні моделі, які краще відображають рішення людей в умовах ризику та невизначеності. При любих видах підприємницької діяльності завжди виникає ризик, який пов'язаний з виготовленням продукції, товарів та послуг, їх реалізацією, фінансовими операціями і товарно-грошовими, а також здійснення науково-технічних проектів.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора від 29.12.2020 р. №580/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозиторії НАУ". Керівник проекту: к.е.н., доцент Попик Н. В.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51729
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти бакалаврського рівня

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФЕБА_2021_Макодзеба.docxДипломна робота4.3 MBMicrosoft Word XMLView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.