Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51733
Title: Моделювання структури державного боргу України
Authors: Хацановський, Єгор Сергійович
Keywords: дипломна робота
державний борг
система
діяльність
бізнес-модель
економіка
кібернетика
Issue Date: Jun-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Хацановський Є. С. Моделювання структури державного боргу України: кваліф. робота випускника освітн. рівня бакалавр: спец. 051 – Економіка / Є. С. Хацановський; НАУ. – Київ, 2021. – 81 с.
Abstract: На сучасному етапі соціально-економічного розвитку країни, з урахуванням сильного загострення фінансової кризи та значної рецесії економіки питання державного боргу та ефективного управління державними запозиченнями, які впродовж останніх років постійно зростають, постає на одне з найважливіших місць. Сьогодні в Україні від’ємне сальдо державного бюджету, запозичення та використання коштів для його перекриття призводять до стрімкого зростання боргу держави. Така ситуація заставляє шукати нові рішення на шляхи покращення в управлінні державним боргом з метою його оптимізації. Обсяги державного боргу в Україні засвідчують значне загострення в ключі боргової безпеки держави, тому управління боргом держави стає все більш актуальним, що підтверджується вкрай складною економічною ситуацією, яка сьогодні складається в країні
Description: Робота публікується згідно наказу ректора від 29.12.2020 р. №580/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозиторії НАУ". Керівник проекту: к.е.н.,Попик Н. В.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51733
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти бакалаврського рівня

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФЕБА_2021_ХАЦАНОВСЬКИЙ.docxДипломна робота1.52 MBMicrosoft Word XMLView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.