Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52115
Title: Комплекс дистанційного обслуговування базової станції
Authors: Чумаченко, Б.С.
Keywords: стільниковий зв'язок
рухомі станції
хендовер
аутентифікація
комутація
роумінг
дипломна робота
Issue Date: Jun-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Abstract: Об'єктом розгляду буде базова станція стільникового зв'язку, її настройка за допомогою бездротового підключення. Також буде розглянуто структуру системи GSM, проведено аналіз конфігурацій мережі та конфігурації модулів обладнання базової станції, робота з застосунком для підключення до налаштувань БС, встановлення з’єднання з BSS через віддалений доступ, пояснення основних концепцій мережі та їх приклади. Фізичної передумовою для мобільного телефонного зв'язку є високочастотні електромагнітні радіохвилі. У певному сенсі вони служать засобом передавання, який передає інформацію зі швидкістю світла. Сигнали виклику або даних оцифровуються і перетворюються в високочастотні електромагнітні поля.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету" . Керівник проекту: доцент, к. т. н., Тараненко А.Г.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52115
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФАЕТ_172_2021_диплом_Чумаченко Б.С..pdfдипломна робота1.78 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.