Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52121
Title: Захищений канал передавання даних в корпоративній мережі
Authors: Ломако, Д. С.
Keywords: корпоративна мережа
захищений канал
приватна мережа
криптографічний алгоритм
режим шифрування
VIPNET
дипломна робота
Issue Date: Jun-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Abstract: Швидкий розвиток Інтернету створив нову тенденцію - дешеві відносини Global Company використовуються для досягнення більш доступного інтернет-транспорту. Ефективне впровадження Інтернету в корпоративну мережу сприяли наявності нової концепції - Інтранет, в якій спосіб розподілу та обробки інформації був переданий у корпоративну мережу. Однак існує чітка загроза мережевій безпеці Інтранет-підприємства, оскільки внутрішні ресурси компанії доступні для багатьох користувачів Інтернету та таємний трафік можна перехопити зловмисникам. Щоб забезпечити безпечне підключення до мережі з відділеннями сегментами компанії, організовуються віртуальні приватні мережі (VPN), використовуючи набір секретів, дані технології безпеки та цілісності, що транслюються в публічній мережі.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету" . Керівник проекту: ст. викладач, Бахтіяров Д. І.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52121
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФАЕТ_172_2021_диплом_Ломако Д.С..pdfдипломна робота1.8 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.