Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52126
Title: Корпоративна SDH мережа на базі обладнання Lucent technologies
Authors: Панімаш, Я.С.
Keywords: синхронна цифрова ієрархія
оптичний кабель
мультиплексор
конфігурація
SDH
ethernet
дипломна робота
Issue Date: Jun-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Abstract: Синхронна цифрова ієрархія абревіатура SDH. Це мультиплексійна технологія, що використовується в телекомунікаційних системах, за допомогою якої багато окремих потоків даних можна об’єднати в один потік даних та передавати через оптичний кабель із високою швидкістю . Характерною особливістю мережі є те, що різні елементи працюють синхронно із загальним годинником. Синхронність дає можливість безпосередньо отримати доступ до окремих потоків даних або взяти їх із мультиплексованого загального сигналу та замінити іншими. Цифрова синхронна ієрархія на фізичному рівні використовує з'єднання на основі мідних ліній, супутникових, спрямованих радіоліній або волоконної оптики.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету" . Керівник проекту: професор, д. т. н., Мачалін І.О.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52126
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФАЕТ_172_2021_диплом_Панімаш Я.С..pdfдипломна робота3.2 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.