Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52128
Title: ISC SI2000 в ролі шлюзу IP-мережі
Authors: Христенко, О.І.
Keywords: IP-телефонія
Asterisk
АТС
моделювання
SDH
SI2000
дипломна робота
Issue Date: Jun-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Abstract: На сьогоднішній день IP-телефонія як і будь яка сучасна технологія стрімко розвивається, але нові технології впроваджуються не так швидко як розвиваються. На підприємствах продовжують використовуватися аналогові та цифрові АТС завдяки своїм перевагам таким як можливість використання в важкодоступних місцях, що не входять в зону покриття стільникового зв'язку, незалежності від Інтернету та електропостачання, а також оскільки вони були придбані ще в часи коли IP-телефонія тільки починала свій розвиток. Але недоліки аналогової телефонії такі як низька якість переданого звуку, обмеженість функціоналу, а також необхідність в прокладанні окремих дорогих ліній для кожного номера змушують використовувати IP-АТС такі як Asterisk.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету" . Керівник проекту: доцент, к. т. н., Антонов В.В.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52128
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФАЕТ_172_2021_диплом_Христенко.О.І..pdfдипломна робота1.07 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.