Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52129
Title: Захищена система передавання персональних даних в медичній установі
Authors: Хоменко, В.Ю.
Keywords: конфіденційність
цілісність
доступність
міжмережевий екран
система обробки персональних даних
IDS
дипломна робота
Issue Date: Jun-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Abstract: Комплексна комп'ютеризація всіх сфер національної економіки, починаючи з 20-го століття, продовжується. Впровадження інформаційної системи (IP) покращує продуктивність будь-якої організації з будь-яким типом власності. Користувач цієї системи може отримати необхідні дані для задоволення своїх службових обов'язків. Однак є ще одна сторона в процесі комп'ютеризації: зловмисники також загрожують масивам даних і досягають бази даних. З доступом до різних баз даних, зловмисник може використовувати їх, щоб вкрасти гроші, іншу цінну інформацію, фізичні цінності та інші речі. Тому в нашу "цифрову" епоху вартість захисту інформації більше і більше, ніж будь-коли. Часто зловмисники зацікавлені в інформації, що зберігається в базі даних державних структур, таких як внутрішні справи, міністерств і відомств, а також контрольовані організації, такі як установи охорони здоров'я, освіта. Все більше, на тему популярного SMS-шахрайства з'являються статті в засобах масової інформації. Але, нарешті, після досягнення бази даних деякої медичної організації, зловмисник може шантажувати пацієнта або її родичів, або він може зіпсувати репутацію конфіденційною інформацією.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету" . Керівник проекту: доцент, к. т. н., Пузиренко О.Ю.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52129
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФАЕТ_172_2021_диплом_Хоменко В.Ю..pdfдипломна робота1.35 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.