Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52130
Title: Захищена система електронного документообігу на базі платформи Google Workspace
Authors: Шаповалова, А.В.
Keywords: електроний документообіг
цифровий підпис
алгоритми шифрування
особистий ключ
google workspace
google docs
дипломна робота
Issue Date: Jun-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Abstract: Україна йде шляхом цифрової політики та діджіталізації суспільства. Оскільки переважна більшість людей користується різними гаджетами для зберігання, відтворення та передачі інформації, тому постає актуальна потреба в збереженні та безпечному захисті інформації. Застосування електронного документообігу на сьогодні все ширше розповсюджується на все більше сфер життя. Для забезпечення захищеності документів та для підтвердження унікальності документа найкращим варіантом є використання електронного цифрового підпису. Електронний цифровий підпис – ефективний засіб контролю та захисту електронного документа від підробки або внесення змін, отриманий в результаті криптографічного перетворення інформації з використанням секретного ключа, що дозволяє ідентифікувати власника ключа підпису і встановити відсутність зміни інформації в електронному документі.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету" . Керівник проекту: ст. викладач, Бахтіяров Д. І.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52130
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФАЕТ_172_2021_диплом_ШАПОВАЛОВА_А.В..pdfдипломна робота1.15 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.