Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52369
Title: Центр освіти та розвитку дітей у Львові
Authors: Круть, Тетяна Віталіївна
Keywords: кваліфікаційна робота
дипломна робота
пояснювальна записка
архітектурно-планувальні особливості
сучасний освітній простір
освітній центр
навчальний заклад
дошкільна освіта
середня загальна освіта
фізичне здоров’я
психічне здоров’я
Issue Date: Jun-2021
Publisher: Національній авіаційний університет
Citation: Круть Т.В. Центр освіти та розвитку дітей у Львові. - Кваліфікаційна робота здобувача вищої освіти кафедри архітектури та просторового планування. - Національний авіаційний університет. - Київ, 2021. - 109 с.
Abstract: Метою дипломного проєкту є розробка архітектурного проєкту центру освіти та розвитку дітей, розташованого в місті Львові, на територіїї житлового комплексу «Під Голосоком». Основне завдання проєкту: сформувати спільну архітектурно-планувальну організацію за принципом «дитячий сад-школа» з вдосконаленими громадськими функціями ділянки об’єкта. Пошуки раціональних рішень створення єдиного освітнього простору для дітей дошкільного та шкільного віку тривають ще з 70-х років. На думку Д.Б. Ельконіна, дитячого радянського психолога, діти від 3-х до 10-ти років мають розвиватися та навчатися у спільному культурному середовищі. На цьому досвіді й ґрунтується практична значущість даного дипломного проєкту. У роботі використано дані щодо ретроспективи формування і розвитку освітнього центру в умовах низької якості державної освіти, фізичного середовища, які впливають на рівень стресу, фізичне і психічне здоров'я і на почуття самоповаги вихованців. Під час проєктування розглянуто специфіку створення комфортних умов, що дозволяють зробити процес навчання найбільш результативним, варіативність планувального поєднання освітнього центру з функцією дошкільної та середньої загальної освіти та можливістю використання територіальних ресурсів оточуючою громадою району або кварталу.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозитарії НАУ" . Керівник роботи: старший викладач Хлюпін Олександр Анатолійович
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52369
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри архітектури та просторового планування

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФАБД_2021_191_Круть.pdfПояснювальна записка до дипломної роботи17.52 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.