Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52830
Название: Методологічні аспекти підвищення енергоефективності функціонування аеропортів у контексті сталої авіації
Авторы: Стрелкова Галина Георгіївна
Агєєва Галина Миколаївна
Агеева Галина Николаевна
Agieieva Galyna
Strelkova Galyna
Стрелкова Галина Георгиевна
Ключевые слова: стала авіація
аеропорт
енергетичні пріоритети
енергетичні втрати
підвищення енергоефективності функціонування
система енергетичного менеджменту
методологія
енергоефективність
Дата публикации: 29-окт-2013
Издательство: Національний авіаційний університет
Библиографическое описание: Стрелкова Г. Г., Агєєва Г. М. Методологічні аспекти підвищення енергоефективності функціонування аеропортів у контексті сталої авіації // Архітектура та екологія: матеріали V Міжнар. наук.-практ. конф. - Національний авіаційний університет. - Ч.IІ. - С.119-121.
Краткий осмотр (реферат): Сталий розвиток цивільної авіації, що визначає екологічні та енергетичні пріоритети сучасних європейських аеропортів, є запорукою високої конкурентоздатності компаній на ринку авіаперевезень. В аеропортах існують типові недоліки експлуатації будівель та споруд, які призводять до значних необґрунтованих енергетичних втрат. У більшості випадків неефективність кінцевого споживання енергії не може бути виявлена обслуговуючим персоналом внаслідок недосконалого моніторингу, збору, обробки, аналізу та документування даних з енергоспоживання та недостатнього рівня взаємозв’язку між окремими службами. У зв’язку із цим існує значна кількість напрямів енерговикористання при функціонуванні аеропортів, ефективне і економічне управління якими потребує використання нових методологічних принципів та інноваційних ІКТ. Покращення рівня управління та якості прийняття рішень сприятиме підвищенню ефективності експлуатації та зростанню конкурентоспроможності як окремих підприємств цивільної авіації, так і галузі у цілому. Мета доповіді - трансфер сучасних світових методологій сталої авіації для системного підвищення енергоефективності функціонування аеропортів України, зменшення техногенного впливу на навколишнє середовище та покращення рівня авіаційних послуг.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52830
Располагается в коллекциях:Матеріали конференцій кафедри інфраструктури авіаційного транспорту

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
2013-АрхЕко-СтрГГ-Аг.pdfтези доповіді175.55 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.