Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53846
Title: Політтехнології як інструмент маніпуляції в сучасному медіапросторі України
Authors: Царук, Діана Леонідівна
Keywords: кваліфікаційна робота
дипломна робота
медіапростір
політтехнології
маніпуляція
інформаційна війна
Issue Date: Dec-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Царук Д. Л. Політтехнології як інструмент маніпуляції в сучасному медіапросторі України. - Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня магістр спеціальності "Журналістика". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2021. - 91с.
Abstract: У сучасному прояві симбіоз політтехнологій та медіа допомагає формувати сприятливе електоральне поле, продукувати політичні амбіції й ідеї окремого суб’єкта на багатомільйонну авдиторію. Найголовніше, що такі методи відрізняються ефективністю впливу шляхом використання маніпулятивних технологій через авторитетність преси й представників медіапростору, їхню репутацію перед авдиторією. Правильно інтегрована політична технологія в медіапростір може як поліпшити імідж представника політикуму, так і знищити політичного опонента, не порушуючи законодавства. Інформаційна гігієна в Україні за тридцять років незалежності не змогла перерости в масове явище, що формує сприятливий клімат в медіа для просування різноманітних політтехнологій. Задля досягнення політичних цілей політтехнологи у співпраці з представниками медіа вдаються до розповсюдження маніпулятивних технологій, застосовують елементи пропаганди та не цураються використовувати неприховані інструменти психологічного впливу на авдиторію задля досягнення своїх цілей.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник кваліфікаційної роботи канд. філол. наук, завідувач кафедри журналістики Васильченко В’ячеслав Миколайович.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53846
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри журналістики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Диплом Царук.pdf1.72 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.