Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53854
Title: Теоретичні та методичні засади проектування електронного збірника матеріалів конференції
Authors: Сивокінь, Олена Василівна
Keywords: кваліфікаційна робота
дипломна робота
електронне видання
збірник
проектування
макет
вебресурс
Issue Date: Dec-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Сивокінь О. В. Теоретичні та методичні засади проектування електронного збірника матеріалів конференції . - Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня магістр спеціальності "Видавництво та поліграфія". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2021. - 96 с.
Abstract: У період сучасності електронні видання стали на рівень з фізичними виданнями і активно витісняють їх, також зростає популярність електронних носіїв. Це можна помітити шляхом спостереження: студенти віддають перевагу відвідуванню веб-порталів, аніж сходити в бібліотеку; викладачі йдуть назустріч студентам і розвитку інтернет-технологій і переходять в форму діджитал інформації (особливо якщо спеціальність пов’язана з комп’ютерними технологіями). Електронне видання – електронний документ, який пройшов редакційно-видавничу обробку і призначений для використання у веб-ресурсах, електронних носіях, накопичувачів тощо. В цілому більшість паперових періодичних видань, як от газети чи журнали, замінили на інтернет-портали, інформаційні канали тощо. Людство частіше використовують електронними рідери та електронні носії з ціллю економії, підтримки екології чи просто для заощадження часу вибору і зберігання видань (електронна книга, наприклад, може замінити тисячі фізичних).
Description: Робота публікується згідно наказу ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник кваліфікаційної роботи: доктор педагогічних наук, професор кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій Лобода Світлана Миколаївна
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53854
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри комп'ютерних мультимедійних технологій

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФМВ_2021_186_СивокіньОВ.pdfКваліфікаційна робота ОС магістр5.61 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.