Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53855
Title: Методи та засоби розробки веб-сайту поліграфічного виробництва ТОВ 24 Прінт
Authors: Бутович, Валентин Олександрович
Keywords: кваліфікаційна робота
веб-сайт
макетування
верстка
інтернет
інтернет-магазин
дипломна робота
Issue Date: Dec-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Бутович В.О. Методи та засоби розробки веб-сайту поліграфічного виробництва ТОВ 24 Прінт. - Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня магістр спеціальності "Видавництво та поліграфія". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2021. - 91 с.
Abstract: Кількість користувачів Інтернету постійно зростає. Інтернет з кожним днем все більше впливає на різні сфери нашого життя. Зараз майже неможливо уявити життя без інтернету. Інтернет усюди − і вдома, і на роботі, і в дорозі. Інтернет − це не лише величезна база інформації, а й засіб комунікації людей один з одним, і вже один із способів ведення бізнесу. Це величезний майданчик з невичерпними можливостями, саме тому бізнес в мережі є одним з найприбутковіших і найефективніших способів заробітку для величезної кількості людей. Інтернет стає додатковим інструментом для того, щоб продавати товари та послуги, здійснювати пошук можливих клієнтів та розвивати бізнес. Яскравим прикладом використання мережі Інтернет серед бізнесу можна назвати інтернет-магазини.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету" . Керівник кваліфікаційної роботи: к.тех.н., доцент кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій Бобарчук Олександр Антонович
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53855
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри комп'ютерних мультимедійних технологій

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФМВ_2021_186_БутовичВ.О.pdfКваліфікаційна робота ОС магістр3.46 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.