Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53861
Title: Методи та засоби проектування електронного щоденника для загально-освітньої школи
Authors: Білоус, Валентина Миколаївна
Keywords: кваліфікаційна робота
дипломна робота
видання
макет
макетування
електронний щоденник
цільова аудиторія
верстка
проектування
специфіка
концепція
сайт
Issue Date: Dec-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Білоус В. М. Методи та засоби проектування електронного щоденника для загально-освітньої школи. - Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня магістр спеціальності "Видавництво та поліграфія". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2021. - 76 с.
Abstract: У житті кожного школяра невід'ємну частину займає щоденник, який грає роль записника та місця контролю успішності. У 21 столітті майже у кожного школяра є особистий електронний девайс з доступом в інтернет, а тому логічно вивести шкільний щоденник на новий етап – електронний шкільний щоденник. На сьогодні усі школи відрізняються одна від одної за внутрішнім розпорядком, з цього випливають різні вимоги до щоденника та потреби, які виникають у школярів, а тому створити універсальний електронний щоденник неможливо з точки зору ергономіки. Саме тому набувають популярності персоналізовані електронні щоденники, тобто ті, які створені згідно потреб конкретної школи, що значно покращую комунікацію між усіма учасниками навчального процесу (батьки, школярі, вчителі). Невід'ємна частина такого щоденника – це імідж школи, на сьогоднішній день престижно мати електронний щоденник створений спеціально на замовлення школи.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник кваліфікаційної роботи: к.пед.н., доцент кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій Денисенко Світлана Миколаївна
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53861
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри комп'ютерних мультимедійних технологій

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФМВ_2021_186_БілоусВМ.pdfКваліфікаційна робота ОС магістр2.81 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.